dodal, dnia dd (Aktualizowane przez aktualizowal, dnia da

Kontakt

NazwaKontakt
Siedziba firmy
88-140 Gniewkowo
ul. Kilińskiego 9
Sekretariat/ Kadry
Tel. 52 355 84 51
Faks 52 355 84 51
sekretariat@pk-gniewkowo.pl
Joanna Górska
j.gorska@pk-gniewkowo.pl
Pogotowie awaryjne
Tel. kom. 602 258 616

Prezes Zarządu

Leszek Sienkiewicz
l.sienkiewicz@pk-gniewkowo.pl
Tel. 52 355 84 51 wew. 33

Dyrektor ds. Technicznych

Alicja Konieczka
a.konieczka@pk-gniewkowo.pl
Tel. 52 355 84 51 wew. 34
Główna Księgowa
Anna Borowik
a.borowik@pk-gniewkowo.pl
Tel. 52 355 84 51 wew. 41

Dział Gospodarki Wodno-Ściekowej

Kierownik

Dariusz Litwiński
d.litwinski@pk-gniewkowo.pl
Tel. 52 355 84 51 wew. 38

Dział Gospodarki Wodno-Ściekowej

Zastępca Kierownika

 
Adam Wiesiołowski
a.wiesiolowski@pk-gniewkowo.pl
Tel. 52 355 84 51
Specjalista ds. rozliczeń wody
Alicja Owczarzak
a.owczarzak@pk-gniewkowo.pl
Tel 52 355 84 51 wew. 38

Dział Gospodarki Komunalnej i Cieplnej

Kierownik

Tomasz Zielas
t.zielas@pk-gniewkowo.pl
Tel. 52 355 84 52

Dział Gospodarki Komunalnej i Cieplnej

Zastępca Kierownika

Michał Kościński
m.koscinski@pk-gniewkowo.pl
Tel. 52 355 84 52

Inspektor ds. oczyszczania miasta i kosztorysowania

Erwin Żbikowski
e.zbikowski@pk-gniewkowo.pl
Tel. 52 355 84 52 wew. 54

Dział Gospodarki Mieszkaniowej oraz IT

Kierownik

Krystian Rasala
k.rasala@pk-gniewkowo.pl
Tel. 52 355 84 52 wew. 55

Inspektor ds. technicznych

Barbara Kiełbasiewicz
b.kielbasiewicz@pk-gniewkowo.pl
Tel. 52 355 84 52 wew. 56

Specjalista ds. administrowania budynkami

Maria Magdalena Kowalska
m.kowalska@pk-gniewkowo.pl
Tel. 52 355 84 52 wew. 53

Specjalista ds. gospodarowania odpadami

Monika Karczewska
m.karczewska@pk-gniewkowo.pl
Tel. 52 307 00 21

Kierownik BHP i zamówień publicznych

Joanna Łukasiewicz
j.lukasiewicz@pk-gniewkowo.pl
Tel. 52 355 84 51

 







Kujawsko Pomorskie Stowarzyszenie Zarządców Nieruchomości w Bydgoszczy

Gmina Gniewkowo

Realizacja APE COMPUTERS